Twoja łazienka wymaga remontu a Ty nie masz pomysłu?

SKORZYSTAJ Z POMOCY NASZYCH DOŚWIADCZONYCH PROJEKTANTÓW.

ZAUFAJ WIELOLETNIEMU DOŚWIADCZENIU

W 2005 roku, jako pionierzy w Szczecinie wprowadziliśmy usługę projektowania; przez tych kilka lat wykonaliśmy kilka tysięcy wizualizacji dla naszych Klientów! Dzięki specjalistycznemu programowi komputerowemu jesteśmy w stanie wykonać wizualizację pomieszczenia w najmniejszych detalach! Najważniejszym atutem jest możliwość wstawienia konkretnej kolekcji płytek ceramicznych, optymalnego ułożenia na ścianach oraz szczegółowego wyliczenia ilości płytek z uwzględnieniem kosztów zakupu.

skontaktuj się z nami:

w Szczecinie -607 577 766
w Stargardzie - 601 157 870

WYTYCZNE DOTYCZĄCE POMIARÓW ŁAZIENKI

  1. Dokładny rzut podłogi i ścian zwymiarowany w cm lub mm.
  2. Wykonaj rzut podłogi z naniesionymi wymiarami oraz zaznaczonym pionem kanalizacyjnym. Należy zmierzyć długość i szerokość łazienki, jej wysokość, szerokość i wysokość otworu drzwiowego a także okiennego, jeśli w łazience znajduje się okno. 
  3. Umiejscowienie i wymiary drzwi, okien, ścianek działowych, ścianek kolankowych, skosów, elementów stałych takich jak: przyłączy wodno-kanalizacyjnych, odpływów, instalacji grzewczych i elektrycznych,itp. (Kliknij i powiększ przykładowy rysunek pomocniczy z prawej strony). Jeśli Klient ma możliwość, może dodatkowo wykonać kilka zdjęć łazienki. 
  4. Przed spotkaniem z projektantem Klient powinien zapoznać się z bieżącą ofertą płytek ceramicznych, będących w naszej ofercie!

Kliknij na obrazek żeby powiększyć

Przykładowe wizualizacje