Hiper-Glazur płytki ceramiczne Hiper-Glazur łazienki

Salony Hiper Glazur posiadają w swojej ofercie szeroki wybór krajowych, hiszpańskich i włoskich płytek ceramicznych.

Wiodącymi markami z zagranicy są Dune, Mapisa, Azulev, Plaza, Hispania, Ecoceramic, Saloni, Ragno, Keros Ceramica, Keraben, Metropol, Vives, Ape, Marazzi, Argenta, Ceracasa, Supergres, AB i Barwolf.

Do tej szerokiej listy należy dodać wiodące firmy krajowe, m.in. Ceramika Limone, Paradyż, Tubądzin, Nowa Gala, Ceramika Gres, Polcolorit. Pilch, Cersanit, Opoczno, Kwadro, Domino, Dunin.

To co nas wyróżna na tle innych salonów to bardzo bogata oferta ekspozycyjna. Nasze salony to łącznie ponad 250 nowoczesnych i starannie przemyślanych aranżacji, dzięki którym wybór tej jedynej i własciwej kolekcji płytek staje się dla Państwa szybszy i co najważniejsze łatwiejszy.

Bogactwo wzorów, inteligentne i przemyślane rozwiązania stworzono po to by ułatwić klientom wybór najlepszych produktów. W parze z doskonałym źródłem inspiracji idą tu więc marki sprawdzonych i cenionych producentów.

OFERTA Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta
Przejdź do strony producenta

Najnowszy MAGAZYN DOBRYCH CEN już dostępny! Zobacz online lub odbierz w salonach…

Dodano: 01/12/2014
Home Lakiery samochodowe Farby i dekoracje Farby przemysłowe Obsługa inwestycji Płytki ceramiczne Wyposażenie
Hiper-Glazur ceramika sanitarna Hiper-Glazur wanny i kabiny Hiper-Glazur armatura sanitarna Hiper-Glazur meble łazienkowe Hiper-Glazur akcesoria łazienkowe CERAMIKA SANITARNA WANNY I KABINY PRYSZNICOWE ARMATURA SANITARNA CERAMIKA SANITARNA AKCESORIA  ŁAZIENKOWE