Płytki ceramiczne Ceramika sanitarna Wanny i kabiny Armatura sanitarna Meble łazienkowe Akcesoria łazienkowe

W naszych salonach łazienek mogą Państwo skorzystać z usługi wizualizacji łazienki.

Dla Klientów dokonujących u nas zakupów płytek ceramicznych użytych w wizualizacji, wykonujemy ją GRATIS!

ZOBACZ płytki ceramiczne

Salony Hiper Glazur posiadają w swojej ofercie szeroki wybór krajowych, hiszpańskich i włoskich płytek ceramicznych.

Wiodącymi markami z zagranicy są Dune, Mapisa, Azulev, Plaza, Hispania, Undefasa, Ecoceramic, Meissen, Stargres, Saloni, Ragno, Keros Ceramica, Keraben, Metropol, Vives, Ape, Marazzi Espania i Barwolf.

Do tej szerokiej listy należy dodać wiodące firmy krajowe, m.in. Paradyż, Tubądzin, Nowa Gala, Ceramika Gres, Polcolorit. Pilch, Cersanit, Opoczno, Kwadro, Domino, Dunin.

To co nas wyróżna na tle innych salonów to bardzo bogata oferta ekspozycyjna. Nasze salony to łącznie ponad 250 nowoczesnych i starannie przemyślanych aranżacji, dzięki którym wybór tej jedynej i własciwej kolekcji płytek staje się dla Państwa szybszy i co najważniejsze łatwiejszy.

Bogactwo wzorów, inteligentne i przemyślane rozwiązania stworzono po to by ułatwić klientom wybór najlepszych produktów. W parze z doskonałym źródłem inspiracji idą tu więc marki sprawdzonych i cenionych producentów.

Producenci Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Przejdź do strony producenta Hiper-Glazur płytki ceramiczne Hiper-Glazur łazienki Fundusze Europejskie Rzetelna frma
Strona główna Info Promocje Salony Biura Materiały Dla architektów
strzałka do góry
Sieć budowlana