Wyposażenie łazienek

CERAMIKA SANITARNA

Jednym z najważniejszych elementów wystroju łazienki jest właściwie dobrana, komponująca się z otoczeniem ceramika sanitarna.

Dajemy naszym klientom możliwość wyboru stylu w ramach dostępnego asortymentu, na który składają się umywalki (wiszące, stojące, nablatowe, podblatowe, półblatowe czy meblowe), miski WC i bidety stojące lub wiszące. Zwracamy uwagę, aby nasze produkty dysponowały najwyższymi wskaźnikami odporności, trwałości i wytrzymałości na czynniki zewnętrzne. Oferujemy ceramikę znanych, cenionych marek.

WANNY I KABINY PRYSZNICOWE

Jednym z najważniejszych miejsc w łazience jest wanna lub prysznic. Bez tego łazienka jest niekompletna. W związku z tym mamy Państwu do zaproponowania bardzo duży wybór tych elementów.

Różne kształty, wielkości, wysokości i głębokości pozwolą wybrać wannę taką, by idealnie pasowała do charakteru łazienki i do Państwa preferencji.

Natomiast prysznic w domu to konieczność. Jego rozmiary dopasujemy tak, by czuli się Państwo komfortowo.

ARMATURA SANITARNA

Wiemy, że szczegóły to najważniejsza rzecz, dlatego z niezwykłą starannością dobieramy każdy detal. Chcielibyśmy zaproponować Państwu armaturę, która łączy klasykę z nowoczesnością.

Nasze produkty posiadają wyjątkowo oryginalne kształty, wzory i design. Oferujemy Państwu różnorodność stylów naszych baterii łazienkowych i interesujące formy natrysków znanych europejskich firm.

MEBLE ŁAZIENKOWE

Oferujemy Państwu najwyższej jakości produkty wykonane w oparciu o najwyższe standardy i najnowsze światowe trendy.

Z nami kompleksowo wyposażą Państwo swoją łazienkę w nowoczesne meble łazienkowe, które z całą pewnością sprostają Waszym oczekiwaniom zarówno pod względem funkcjonalności, jak i designu.

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór szafek podumywalkowych, wiszących, słupków oraz szafek z lustrami czołowych producentów krajowych i zagranicznych.


Diabeł tkwi w szczegółach. Nawet najbardziej finezyjna łazienka potrzebuje tzw. kropki nad „i”.

Dlatego posiadamy również w sprzedaży wysokiej jakości akcesoria łazienkowe. Znajdziesz u nasz m.in. uchwyty na ręczniki, uchwyty na papier,
półki, wieszaki, mydelniczki, szczotki wc a także wiele innych potrzebnych w łazience produktów.


Wybierz producenta i zobacz pełną ofertę:


Aktualności

21/07/2017

Letnia promocja

Letnia promocja  – markowe płytki gresowe tylko 79 zł/m2       Tylko do końca wakacji cztery nowe kolekcje hiszpańskiej marki KEROS CERAMICA kupisz w gorącej promocyjnej cenie! O szczegóły pytaj w naszych salonach Cena promocyjna: 79,00 zł

Czytaj więcej
13/04/2017

Zmiany w zarządzie spółki

Informujemy, że w wyniku uchwały podjętej podczas Walnego Zgromadzenia Wspólników Przedsiębiorstwa Handlowego Hiper-Glazur Spółka z o.o. w Szczecinie z dnia 07/04/2017 roku nastąpiły zmiany w zarządzie spółki. Na stanowisko Prezesa Zarządu powołano Pana Maciej Dobreńko, Pani Katarzyna Harężlak objęła stanowisko Wiceprezesa ds. Finansów i Administracji, natomiast funkcję Wiceprezesa ds. Handlu powierzono Panu Arturowi Wieczorkowi. Właściciel, […]

Czytaj więcej
04/07/2016

Złoty Płatnik 2015 – nasza firma z certyfikatem.

Nasza firma została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami.

Czytaj więcej
 
Katalog