Bogata oferta płytek ceramicznych

Salony Hiper Glazur posiadają w swojej ofercie szeroki wybór krajowych, hiszpańskich i włoskich płytek ceramicznych.

Wiodącymi markami z zagranicy są Dune, Mapisa, Azulev, Plaza, Hispania, Ecoceramic, Saloni, Ragno, Keros Ceramica, Keraben, Metropol, Vives, Ape, Marazzi, Argenta, Ceracasa, Supergres, AB i Barwolf.

Do tej szerokiej listy należy dodać wiodące firmy krajowe, m.in. Ceramika Limone, Paradyż, Tubądzin, Nowa Gala, Ceramika Gres, Polcolorit. Pilch, Cersanit, Opoczno, Kwadro, Domino, Dunin.

To, co nas wyróżnia na tle innych salonów to bardzo bogata oferta ekspozycyjna. Nasze salony to łącznie ponad 250 nowoczesnych i starannie przemyślanych aranżacji, dzięki którym wybór tej jedynej i własciwej kolekcji płytek staje się dla Państwa szybszy i co najważniejsze łatwiejszy.

Bogactwo wzorów, inteligentne i przemyślane rozwiązania stworzono po to by ułatwić klientom wybór najlepszych produktów. W parze z doskonałym źródłem inspiracji idą tu więc marki sprawdzonych i cenionych producentów.


Wybierz producenta i zobacz pełną ofertę:


Aktualności

24/05/2018

RODO

hiperglazur

Zapoznaj się z naszą zaktualizowaną polityką prywatności. ( Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 )

Czytaj więcej
18/12/2017

Inwentaryzacja magazynu płytek.

Informujemy, że w dniach 27-30 grudnia magazyn płytek ceramicznych w Szczecinie będzie nieczynny z powodu inwentaryzacji.

Czytaj więcej
04/11/2017

Magazyn Dobrych Cen – jesień 2017

Miło nam  poinformować, że na przełomie października i listopada 2017 roku ukazał się nasz najnowszy  katalog promocyjny z oferty płytek i wyposażenia łazienek…

Czytaj więcej
 
Katalog