Profesjonalne doradztwo inwestycyjne

Dział obsługi inwestycji, złożony z doświadczonych specjalistów, świadczy serwis doradczy i sprzedażowy w zakresie obsługi małych jak i dużych projektów inwestycyjnych. Jesteśmy obecni na etapie wykańczania inwestycji: od gładzi i tynków, farb dekoracyjnych, płytek ceramicznych  po produkty potrzebne do wyposażenia łazienek.

Obsługujemy zarówno duże inwestycje takie jak centra handlowe, biurowce, pensjonaty, hotele, osiedla mieszkaniowe a także szkoły, urzędy i restauracje.

Obsługujemy także projekty indywidualne, a w szczególności budowę domów. Oferujemy kompleksowe działania w zakresie dostarczania materiałów budowlanych i wykończeniowych, potrzebnych na całą inwestycję.

Inwestora wspieramy na etapie projektowania i aranżowania płytek ceramicznych. 

W ofercie posiadamy produkty takie jak: farby dekoracyjne, tynki dekoracyjne, kleje, gładzie, fugi, płyty GK oraz profile, płytki ceramiczne, gresy, klinkiery, ceramikę sanitarną, armaturę, meble łazienkowe oraz grzejniki, lustra i akcesoria łazienkowe.

O szczegóły pytaj u naszych doradców handlowych oraz w naszych salonach.


Wybierz producenta i zobacz pełną ofertę:


Aktualności

24/05/2018

RODO

hiperglazur

Zapoznaj się z naszą zaktualizowaną polityką prywatności. ( Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 )

Czytaj więcej
18/12/2017

Inwentaryzacja magazynu płytek.

Informujemy, że w dniach 27-30 grudnia magazyn płytek ceramicznych w Szczecinie będzie nieczynny z powodu inwentaryzacji.

Czytaj więcej
04/11/2017

Magazyn Dobrych Cen – jesień 2017

Miło nam  poinformować, że na przełomie października i listopada 2017 roku ukazał się nasz najnowszy  katalog promocyjny z oferty płytek i wyposażenia łazienek…

Czytaj więcej
 
Katalog