Największy wybór farb

Oferujemy szeroką gamę produktów do malowania wnętrz oraz elewacji budynków. Posiadamy produkty najlepszych krajowych i zagranicznych producentów.

Jako jedyni w Szczecinie oferujemy pełną gamę produktów marki TEKNOS, opartych na komputerowym systemie mieszania farb.

W naszych salonach fachowa obsługa pomoże dobrać Państwu najbardziej odpowiedni produkt dla Państwa potrzeb, uwzględniając wszelkie czynniki charakteryzujące pomieszczenie przygotowane do malowania. Do Państwa dyspozycji są również różnorodne palety barw, gotowe kolorystycznie produkty oraz szereg systemów dekoracyjnych.

Posiadamy w sprzedaży bogaty wybór tapet ściennych znanych światowych marek a także farby, lakiery i bejce, systemy do malowania elewacji budynków, chemię budowlaną, gipsy, gładzie, fugi oraz duży asortyment narzędzi malarskich.

Wprowadziliśmy do oferty elektronarzędzia firmy MILWAUKEE i DEWALT oraz dalmierze firmy LEICA. Dodatkowo mamy też akcesoria do elektronarzędzi firmy MILWAUKEE. Poszerzyliśmy również naszą ofertę o narzędzia firmy STALCO.

Nasz  salon farb i dekoracji o powierzchni 700 m2 znajduje się w Szczecinie przy ulicy Świerczewskiej 8 ( obok Biedronki ). 


Wybierz producenta i zobacz pełną paletę:


Aktualności

24/05/2018

RODO

hiperglazur

Zapoznaj się z naszą zaktualizowaną polityką prywatności. ( Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 )

Czytaj więcej
18/12/2017

Inwentaryzacja magazynu płytek.

Informujemy, że w dniach 27-30 grudnia magazyn płytek ceramicznych w Szczecinie będzie nieczynny z powodu inwentaryzacji.

Czytaj więcej
04/11/2017

Magazyn Dobrych Cen – jesień 2017

Miło nam  poinformować, że na przełomie października i listopada 2017 roku ukazał się nasz najnowszy  katalog promocyjny z oferty płytek i wyposażenia łazienek…

Czytaj więcej
 
Katalog